🍁Orice drum este mai frumos, alături de prieteni.🍁
„Mergem împreună, creștem împreună și ne bucurăm de întregul proces, nu doar de recompense”, aceasta a fost deviza elevilor claselor a III-a și a IV-a Step by Step, care au profitat de vremea prietenoasă pentru a desfășura activități de învățare în natură.
Ștrumfii și albinuțele au socializat, au făcut multă mișcare, au explorat și s-au conectat cu mediul înconjurător.
#scoalainnatura
![](https://i0.wp.com/scoalaluciangrigorescu.ro/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221021_092118.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/scoalaluciangrigorescu.ro/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221021_095026.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/scoalaluciangrigorescu.ro/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221021_095059.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/scoalaluciangrigorescu.ro/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221021_095128.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/scoalaluciangrigorescu.ro/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221021_095401.jpg?resize=1200%2C1600&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/scoalaluciangrigorescu.ro/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221021_095442.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/scoalaluciangrigorescu.ro/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221021_095553.jpg?resize=1200%2C1600&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/scoalaluciangrigorescu.ro/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221021_095651.jpg?resize=1200%2C1600&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/scoalaluciangrigorescu.ro/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221021_095806.jpg?resize=1200%2C1600&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/scoalaluciangrigorescu.ro/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221021_095836.jpg?resize=1200%2C1600&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/scoalaluciangrigorescu.ro/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221021_095916.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/scoalaluciangrigorescu.ro/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221021_100122.jpg?resize=1200%2C1600&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/scoalaluciangrigorescu.ro/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221021_100151.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/scoalaluciangrigorescu.ro/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221021_105005.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/scoalaluciangrigorescu.ro/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221021_105009.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/scoalaluciangrigorescu.ro/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221021_105014.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/scoalaluciangrigorescu.ro/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221021_105027.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/scoalaluciangrigorescu.ro/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221021_105504.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/scoalaluciangrigorescu.ro/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221021_112656.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
Comentarii