PRIMII PAȘI SPRE ȘCOALĂ (II) – parteneriat școală-grădinițe

Parteneriat școală-grădinițe Bucurie și creativitate alături de preșcolarii Grădiniței „Ion Creangă” din Medgidia! 🌼

Astăzi, elevii claselor a IV-a B, a II-a și a IV-a Step by Step, au avut parte de o zi magică, alături de cei mai mici și plini de viață membri ai comunității noastre. Împreună, au sărbătorit venirea primăverii, într-un mod special și plin de energie pozitivă!

Cu zâmbete strălucitoare și inimi pline de entuziasm, copiii au participat la ateliere creative, unde au putut da frâu liber imaginației și talentului lor. Micuții artiști au învățat și câteva cântece pline de veselie și optimism, care să le încânte sufletele și să le umple inimile de bucurie.

Nu există nimic mai frumos decât să-i vedem pe cei mici crescând, învățând și sărbătorind fiecare moment special împreună!

✨Mulțumim copiilor și cadrelor didactice implicate, pentru această zi memorabilă!
Sărbătorim împreună frumusețea primăverii și bucuria de a fi împreună!

Comentarii