”ONCE UPON A TIME… THE SEA” – Programul ERASMUS

Proiectul ”ONCE UPON A TIME… THE SEA” – Programul ERASMUS – propus de Școala Gimnazială ”Lucian Grigorescu” a fost selectat de către Agentia Nationala pentru Programe Comunitare in Domeniul Educatiei si Formarii Profesionale în cadrul rundei 23.03.2018 – Parteneriate strategice în domeniul educație şcolara – proiecte de schimb interşcolar KA229. Proiectul se va derula în următorii doi ani școlari în parteneriat cu școli din Italia, Portugalia și Spania. Felicitări echipei coordonate de către dnele prof. Ciocan Emilia și Penelea Tatiana, care a scris și a propus acest parteneriat! Mult succes la implementare!

pdf-iconitaRezultate selectie KA229_2018

pdf-iconitaComunicat_de_presa_Once_upon_a_time_the_SEA

Comentarii

Lasă un răspuns

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.