Performanță extraordinară la Olimpiada Sportului Școlar!

Eleva noastră, Gal Karina, a obținut încă o performanță remarcabilă în cadrul Olimpiadei Sportului Școlar.

În decurs de numai o săptămână, Karina a demonstrat nu doar talentul și dedicarea sa în sport, ci și determinarea și pasiunea pentru a-și atinge obiectivele. După ce s-a calificat deja la faza națională în proba de Cros, astăzi a reușit o nouă performanță de excepție: calificarea la Tetratlon!

Efortul, disciplina și perseverența ei sunt demne de toată lauda noastră.

Felicitări, Karina, pentru această realizare extraordinară! 👏🏆 Ești o sursă de inspirație pentru întreaga comunitate școlară și o dovadă vie că munca asiduă și pasiunea pot duce la realizări deosebite. 💕

👏Felicitări, domnului profesor de educație fizică Flavius Enache!

👏Felicitări și mulțumiri, doamnei prof. Georgescu Andreea, de la Clubul Sportiv Școlar Medgidia, pentru pregătirea Karinei la echipa de club a orașului. ❤️

#OlimpiadaSportuluiȘcolar #Performanță #Dedicare #Inspiratie #FelicitariKarina #CSMedgidia #Tetrathlon #inspiratie 🌟🎉🏃‍♀️🥇

Comentarii