Elevii cu rezultate deosebite la biologie, premiați la Facultatea de Științe al Naturii și Științe Agricole

În cadrul festivității organizată de către Facultatea de Științe ale Naturii și Științe Agricole (FSNSA) din cadrul Universității Ovidius din Constanța (UOC), în parteneriat cu Inspectoratul Școlar Județean (ISJ) Constanța, vineri, 31 mai 2024, au fost premiați elevii care au obținut rezultate deosebite la olimpiadele și concursurile de biologie desfășurate în anul școlar 2023-2024.

Școala noastră a fost reprezentată de: TUDOR DELIA ROXANA, MIHAI RUXANDRA ȘTEFANIA – clasa a VIII-a, NONE B. ARIANA – MIHAELA – clasa a VII-a, MUNTEANU I. DARIUS ANDREI, CROITORU G. RAUL COSMIN, DINCĂ C. ANDREI ROBERT – clasa a V-a, pentru premiile obținute la CONCURSUL NAȚIONAL DE BIOLOGIE George Emil Palade, etapa județeană, iar pentru concursul județean BIOS-olimpiada celor mici, NONE B. ARIANA-MIHAELA și CONSTANTINESCU G. TEODOR – clasa a VII-a. Îi felicităm și pe această cale, le dorim succes mai departe și apreciem eforturile cadrelor didactice care i-au îndrumat.